Varen er lagt i kurven.
3 pak høje åndbare løbestrømper
Fra
139,95 kr
Løbestrømper i bomuld RUN12
Nogle gang skal det bare være super enkelt og meget anvendeligt.
RUN12 løbestrømperne i bomuld er en løbestrømpe såvel som en hverdagsstrømpe. RUN12 løbestrømperne har ekstra elastiske områder der får løbestrømperne til blive siddende på foden som de skal.
RUN12 løbestrømperne fåes i farverne hvid og sort, og har desuden også en "lillebror - RUN11" der kun går til anklerne.
Hvem siger de små sorte ikke har sin berettigelse - en gang imellem?
Signe, Joan & Christian / Comodo.dk
- Længde: Normal | Tykkelse: Almindelige. | Pasform: Normal.
- Materialer: 70% Bomuld, 25% Polyamid, 5% Elastan.
- Vask: Vaskes ved 30-40 grader. Bør ikke tørretumbles.
- Europæiske kvalitetsstrømper uden farlige farvestoffer og kemikalier.
- Afsendes indenfor 1-10 hverdage fra dansk lager.
Skriv din egen anmeldelse
Information om levering af dine nye strømper & sokker
Når du køber sokker og strømper hos Comodo, så kan du vælge følgende leveringsmåder:
- Postnord pakkeshop til kr. 39,-
- Postnord omdeling privat til kr. 49,-
Hvis hele dit køb er på lager i Danmark, så afsendes det typisk samme dag - men senest indenfor 1-3 hverdage.
Det kan dog ske at enkelte sokker bliver udsolgt og de derfor skal bestilles hjem fra fabrikken. Hvis det er tilfældet så kan der gå ca. 8-10 hverdage før vi sender til dig.
Du kan altid følge status på din ordre ved at logge ind på din konto, efter du har afgivet din ordre.
Du er naturligvis altid velkommen til at kontakte os på support@comodo.dk, hvis du har brug for hjælp eller spørgsmål til din ordre.